Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Schuimende Reiniger, 150 ml

Milde gezichtsreiniging en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 13,09

(€ 87,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Noords berkensap
  • Vegan samenstelling

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Schuimende Reiniger, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 25,38
Beschrijving

De Nordic Hydra Arctic Aqua Foaming Cleanser van Lumene is een reinigingsschuim voor het gezicht dat geschikt is voor elk huidtype. Het verwijdert make-up en onzuiverheden en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert make-up en onzuiverheden zonder de huid uit te drogen.
  • Formule met plantenextract: Bevat Noords berkensap.
  • Luchtige textuur: Krijgt bij contact met water een luchtige textuur.
  • Vegan samenstelling: Heeft een volledig vegan formule.
  • Voor dagelijkse verzorging: Geschikt voor elk huidtype en voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds.

Art. nr.: MUE-81553
Inhoud: 150 ml
EAN: 6412600815535
Producentnummer: 81553
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Schuimende Reiniger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder