Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel, 50 ml

Verfrissende verzorging voor een evenwichtig huidgevoel

Nieuw!

€ 24,49

(€ 489,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale tot vette huid
  • Lichte & snel intrekkende textuur
  • Hydrateert tot 72 uur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 32,08
Beschrijving

De Nordic Hydra [Lähde] Water Gel van Lumene is een verfrissende gelcrème op waterbasis voor de normale tot vette huid. De lichte textuur trekt snel in en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de normale tot vette huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de normale tot vette huid.
  • Langdurige hydratatie: Zorgt tot 72 uur voor een gehydrateerd huidgevoel.
  • Glanscontrole: Helpt glans in het gezicht onder controle te houden.
  • Lichte formule: Trekt snel in en heeft een niet-comedogene textuur.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat hyaluronzuur, Noords berkenbladextract en Noords haverxylitol.

Art. nr.: MUE-84897
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600848977
Producentnummer: 84897
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel