M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml

Intensief voedende verzorging voor de nacht

Nieuw!

€ 25,49

(€ 509,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met hyaluronzuurcomplex
  • Parfumvrij & trekt snel in

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Age Perfect Intensief Voedend Dagcrème, 50 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Intensief Voedend Dagcrème, 50 ml € 16,69 (€ 333,80 / L)
Totaalprijs: € 42,18
Beschrijving

De AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream van M.Asam is een intensief voedende nachtverzorging voor elk huidtype, speciaal ontwikkeld voor de vochtarme en gevoelige huid. De formule met hyaluronzuurcomplex zorgt voor een verzorgd huidgevoel en kan droogtelijntjes minder zichtbaar maken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor elk huidtype, met name voor de vochtarme en gevoelige huid.
  • Waardevolle oliën: Verrijkt met macadamia-, jojoba- en amandelolie en panthenol.
  • Parfumvrije formule: Volledig vrij van parfum.
  • Aangename textuur: De lichte, zijdezachte textuur trekt snel in en laat geen vettige resten achter.
  • Minder zichtbare lijntjes: Kan droogtelijntjes minder zichtbaar maken.

Toepassing: 's Avonds aanbrengen op gezicht, hals en decolleté.


Art. nr.: MUE-45200
Inhoud: 50 ml
EAN: 4049639452008
Producentnummer: 45200
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Methylpropanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Ether, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Pentaerythrityl Distearate, Tocopherylacetat, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Panthenol, Saccharide Isomerate, Tocopherol (Vitamin E), Escin, Dipentaerythrityl Pentaisononanoate, Glyceryl Undecylenate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Lecithin, Sodium Dehydroacetate, Alcohol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Edta, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Sodium Hydroxyde, T-Butyl Alcohol, Potassium Phosphate, Citric Acid, Sodium Citrate, Sorbic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream