M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask, 10 ml

Verfrissende verzorging en een aangenaam huidgevoel in slechts 5 minuten

Nieuw!

€ 3,09

(€ 309,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Lichte, verkoelende geltextuur
  • Vrij van parfum, parabenen & siliconen

Vaak samen gekocht met M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask, 10 ml € 3,09 (€ 309,00 / L)
M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 27,58
Beschrijving

Het AQUA INTENSE Hydating Hyaluron Mask van M.Asam is een gelmasker voor elk huidtype, ook voor de gevoelige huid, dat zorgt voor een frisse en verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkoelende geltextuur: Geeft een verfrissend en aangenaam gevoel tijdens het gebruik.
  • Hyaluronzuurcomplex: Bevat een complex met kweepeer- en mangosteenextract.
  • Pure formule: Geformuleerd zonder parfum, parabenen, siliconen en sulfaten.
  • Veelzijdig te gebruiken: Ook geschikt voor hals en decolleté.

Toepassing: Een- tot tweemaal per week op het gereinigde gezicht aanbrengen en na 5 minuten de resten voorzichtig met een wattenschijfje verwijderen of inmasseren.


Art. nr.: MUE-45164
Inhoud: 10 ml
EAN: 4049639451643
Producentnummer: 45164
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder