M.Asam AQUA INTENSE Supreme Hyaluron Cream, 50 ml

Intensieve hydratatie voor een glad huidgevoel

Nieuw!

€ 23,49

(€ 469,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met hyaluronzuurcomplex
  • Zonder parfum, parabenen & kleurstoffen

Vaak samen gekocht met The Body Shop Vitamin C Glow Revealing Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Supreme Hyaluron Cream, 50 ml € 23,49 (€ 469,80 / L)
The Body Shop Vitamin C Glow Revealing Serum, 30 ml € 29,49 (€ 983,00 / L)
Totaalprijs: € 52,98
Beschrijving

De AQUA INTENSE Supreme Hyaluron Cream van M.Asam is een 24-uursverzorging voor gezicht, hals en decolleté, geschikt voor elk huidtype en de gevoelige huid. De crème geeft een verzorgd en fris huidgevoel, trekt snel in en voelt niet plakkerig of vettig aan.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hyaluronzuurcomplex: De gepatenteerde formule zorgt voor een voller effect en laat de huid voller en gladder lijken.
  • Langdurige hydratatie: Hydrateert de huid tot 120 uur lang.
  • Bewezen werking: Vermindert de rimpeldiepte al na het eerste gebruik met 27,8%.
  • Pure formule: Volledig vrij van parfum, parabenen en kleurstoffen.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds zachtjes inmasseren op het gereinigde gezicht.


Art. nr.: MUE-45181
Inhoud: 50 ml
EAN: 4049639451810
Producentnummer: 45181
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Cetearylalcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Trehalose, Urea, Serin, Phospholipids, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Polydecene, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Silanetriol, Escin, Algin, Pullulan, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-10 Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Potassium Phosphate, Citric Acid, Propandiol, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Supreme Hyaluron Cream