MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 335 - Serene Amethyst (12 ml)

Hoogglanzende finish en snelle droging

Nieuw!

€ 6,09

(€ 507,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 335 - Serene Amethyst

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor glanzende & sterke nagels
  • Precies & streeploos aan te brengen
  • Vegan formule met klei

Vaak samen gekocht met MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml)

MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 335 - Serene Amethyst (12 ml) € 6,09 (€ 507,50 / L)
MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml) € 6,09 (€ 507,50 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

De Miracle Pure Nagellak van MAX FACTOR is een nagellak die je nagels een hoogglanzende kleur met een egale glansfinish geeft. De vegan, plantaardige en ademende formule is verrijkt met minerale klei en verzorgende ingrediënten om je nagels er sterk en glanzend uit te laten zien.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stralende finish: Biedt een hoogglanzende kleur met een glansfinish.
  • Vegan formule: Bevat een plantaardige, ademende formule met minerale klei.
  • Eenvoudig aanbrengen: Is gemakkelijk, precies en streeploos aan te brengen en droogt snel.
  • Verzorgend effect: Ondersteunt een sterke en glanzende uitstraling van de nagels.
  • Eenvoudig verwijderen: Kan gemakkelijk met nagellakremover worden verwijderd.

Art. nr.: MUE-99350212522
Inhoud: 12 ml
EAN: 3616305715395
Producentnummer: 99350212522
Merken: MAX FACTOR
Ingrediënten (INCI)

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentylglycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Alcohol, Isopropanol, Stearalkonium Bentonite, Silicia, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminium Borosilicate, Diacetone Alcohol, Sorbic Acid, Hexanal, Tin Oxide, Lithothamnion Calcareum Extract, Phosphoric Acid, Mannitol, Solum Diatomeae/Diatomaceous Earth/Terre De Diatomées, Caolin Clay, Zinc Sulfate, N-Butyl Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 15850 (Red 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77510 (Ferric Ammonium Ferrocyanide)]

Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak