MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml)

Vrij van minerale oliën en geuren

€ 6,09

(€ 507,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 850 - Bright Angelite

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Veganistische formule
  • Voedt met vitamine E
  • Ademend & kleurrijk

Vaak samen gekocht met essence French Manicure Tip Painter, white - 1 (8 ml)

MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml) € 6,09 (€ 507,50 / L)
essence French Manicure Tip Painter, white - 1 (8 ml) € 2,08 (€ 260,00 / L)
Totaalprijs: € 8,17
Beschrijving

Kleur en verzorging van je nagels kan met de vegan Miracle Pure nagellak van Max Factor. Het geeft je nagels een langdurige en intense kleur en voedt ze optimaal met vitamine E en klei. De nagels kunnen nog ademen en de kleur met een hoogglans finish blijft tot wel 6 dagen zitten. Daarnaast is de formule vrij van kleur- en geurstoffen.

Art. nr.: MUE-99350212524
Inhoud: 12 ml
EAN: 3616305715418
Producentnummer: 99350212524
Merken: MAX FACTOR
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Minerale Oliën, Geurstoffen
Ingrediënten (INCI)

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentylglycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Alcohol, Isopropanol, Stearalkonium Bentonite, Silicia, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminium Borosilicate, Diacetone Alcohol, Sorbic Acid, Hexanal, Tin Oxide, Lithothamnion Calcareum Extract, Phosphoric Acid, Mannitol, Solum Diatomeae/Diatomaceous Earth/Terre De Diatomées, Caolin Clay, Zinc Sulfate, N-Butyl Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 15850 (Red 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77510 (Ferric Ammonium Ferrocyanide)]

Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder