MAX FACTOR Miracle Pure Skin Illuminating Serum, 30 ml

Veelzijdig gezichtsserum voor een stralende teint

Nieuw!

€ 21,49

(€ 716,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C & niacinamide
  • Vegan formule & gouden parels

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

MAX FACTOR Miracle Pure Skin Illuminating Serum, 30 ml € 21,49 (€ 716,33 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 33,78
Beschrijving

De Miracle Pure Skin Illuminating Serum van MAX FACTOR is een gezichtsserum voor elk huidtype dat zorgt voor een stralende en verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig te gebruiken: Kan afzonderlijk, onder de make-up of gemengd met foundation worden gebruikt.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met vitamine C, niacinamide en gouden parels met lichtgevende pigmenten.
  • Vegan formule: Laat de huid soepel aanvoelen.

Toepassing: Aanbrengen op de gereinigde huid.


Art. nr.: MUE-99350176379
Inhoud: 30 ml
EAN: 3616303990893
Producentnummer: 99350176379
Merken: MAX FACTOR
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAX FACTOR Miracle Pure Skin Illuminating Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder