MAYBELLINE Grippy Serum Primer, 30 ml

Frisse teint en langdurige fixatie voor je make-up

Nieuw!

€ 13,09

(€ 436,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met 2% niacinamide & op waterbasis
  • Langhoudende make-up tot 24 uur

Vaak samen gekocht met MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml)

MAYBELLINE Grippy Serum Primer, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml) € 8,09 (€ 269,67 / L)
Totaalprijs: € 21,18
Beschrijving

De Grippy Serum Primer van MAYBELLINE is een primer voor elk huidtype die je make-up tot 24 uur lang laat zitten. De serumachtige formule op waterbasis hydrateert tot 24 uur en laat de huid voller lijken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lange houdbaarheid: Laat make-up tot 24 uur lang zitten.
  • Verzorgende formule: De formule op waterbasis met 2% niacinamide hydrateert tot 24 uur.
  • Aangenaam in gebruik: Hecht dankzij de Serum-to-Grip-technologie aan de huid, laat zich eenvoudig blenden en voelt niet vettig aan.
  • Frisse teint: Laat de huid voller lijken en zorgt voor een stevigere uitstraling.
  • Niet-comedogeen en vegan: Verstopt de poriën niet, is niet-comedogeen en heeft een vegan formule.

Art. nr.: MUE-B3536200
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600531700379
Producentnummer: B3536200
Merken: MAYBELLINE
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH Bereich MAYBELLINE & essie, Johannstrasse 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/en/consumer-products-division/maybelline-new-york

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAYBELLINE Grippy Serum Primer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder