MAYBELLINE Poreless Jelly Primer, 30 ml

Optisch verfijnde poriën en langdurig frisse teint

Nieuw!

€ 10,09

(€ 336,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met 2% niacinamide & Water-Jelly
  • Zonder siliconen & niet-comedogeen

Vaak samen gekocht met MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml)

MAYBELLINE Poreless Jelly Primer, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / L)
MAYBELLINE Fit Me Matte&Poreless Make-Up, 112 - Soft Beige (30 ml) € 8,09 (€ 269,67 / L)
Totaalprijs: € 18,18
Beschrijving

De Poreless Jelly Primer van MAYBELLINE is een primer met een softfocuseffect die poriën optisch kleiner laat lijken. De formule hydrateert de hele dag en verlengt de houdbaarheid van je make-up tot 24 uur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Softfocuseffect: Laat poriën optisch kleiner lijken en vermindert glans.
  • Formule met 2% niacinamide: Hydrateert dankzij de Water-Jelly-technologie de hele dag.
  • Make-up blijft langer zitten: Verlengt de houdbaarheid van je make-up tot 24 uur.
  • Gewichtloos draaggevoel: Plakt niet, verstopt de poriën niet en laat geen vettig gevoel achter.
  • Geteste formule: Zonder siliconen en niet-comedogeen.

Art. nr.: MUE-B3536300
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600531700386
Producentnummer: B3536300
Merken: MAYBELLINE
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH Bereich MAYBELLINE & essie, Johannstrasse 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/en/consumer-products-division/maybelline-new-york

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAYBELLINE Poreless Jelly Primer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder