MAYBELLINE SuperStay 7 Days Nagellak, 78 - Porcelain (12,30 ml)

Krachtige kleur en sterkere nagels zonder uv-licht

Nieuw!

€ 7,69

(€ 625,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 78 - Porcelain

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor nagels
  • Versterkt met 3D-bindingscomplex
  • Blijft tot 14 dagen zitten

Vaak samen gekocht met MAYBELLINE Jade Express Nails Nagellakremover met Aceton, 125 ml

MAYBELLINE SuperStay 7 Days Nagellak, 78 - Porcelain (12,30 ml) € 7,69 (€ 625,20 / L)
MAYBELLINE Jade Express Nails Nagellakremover met Aceton, 125 ml € 4,69 (€ 37,52 / L)
Totaalprijs: € 12,38
Beschrijving

De SuperStay 7 Days Nagellak van MAYBELLINE zorgt voor krachtige kleuren en een glanzende finish op je nagels, zonder uv-licht. De formule met 3D-bindingscomplex versterkt verzwakte verbindingen aan het nageloppervlak voor een direct verstevigend resultaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lange houdbaarheid: Blijft tot 14 dagen op je nagels zitten.
  • Versterkend complex: Versterkt verzwakte verbindingen aan het nageloppervlak met een 3D-bindingscomplex.
  • Intense kleurhechting: Pigmenten hechten als inkt aan de nagels voor een krachtige, glanzende finish.
  • Eenvoudig aanbrengen: De speciale vorm van het kwastje maakt het aanbrengen van de kleur eenvoudig.
  • Eenvoudig in gebruik: Voor een optimaal resultaat is geen uv-licht nodig.

Art. nr.: MUE-B3539500
Inhoud: 12,30 ml
EAN: 3600531702540
Producentnummer: B3539500
Merken: MAYBELLINE
Ingrediënten (INCI)

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Epoxy Resin, Isopropanol, Acetyl Tributyl Citrate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Hectorite, Propyl Acetate, Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentylglycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol Denat, Hydrogenated Acetophenone/Oxymethylene Copolymer, Silicia, Aqua, Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Barium Sulfate, Benzophenone-1, Citric Acid, Oxidized Polyethylene, Colophonium, Calcium Sodium Borosilicate, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Magnesium Silicate, Tin Oxide, Aluminium Hydroxide, Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, CI 77002 / Aluminumhydroxide, Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), Mica, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 15850 (Red 6 Lake), CI 77400 (Copper Powder), CI 15880 (Red 34 Lake), CI 77266 (Nano) (Black 2), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77510 (Ferric Ammonium Ferrocyanide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide)]

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH Bereich MAYBELLINE & essie, Johannstrasse 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/en/consumer-products-division/maybelline-new-york

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAYBELLINE SuperStay 7 Days Nagellak

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder