NYX Professional Makeup The Marshmellow Matte Setting Spray, 60 ml

Betrouwbare fixatie en matte finish voor je make-up

Nieuw!

€ 9,29

(€ 154,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Zoete marshmallowgeur
  • Matte finish & 16 uur houdbaar

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

NYX Professional Makeup The Marshmellow Matte Setting Spray, 60 ml € 9,29 (€ 154,83 / L)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 26,49 (€ 883,00 / L)
Totaalprijs: € 35,78
Beschrijving

The Marshmellow Matte Setting Spray van NYX Professional Makeup fixeert je make-up betrouwbaar en zorgt voor een matte finish. De lichte formule is geschikt voor elk huidtype en is eenvoudig aan te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare fixatie: Biedt tot 16 uur fixatie en heeft een veegvaste formule.
  • Matte finish: Laat poriën in het gezicht minder zichtbaar lijken.
  • Heemstwortelextract: Zorgt voor een gladder gevoel van de huid.
  • Vegan formule: Heeft een lichte formule die aangenaam aanvoelt op de huid.
  • Marshmallowgeur: Heeft tijdens het aanbrengen een zoete marshmallowgeur.

Art. nr.: MUE-K5928600
Inhoud: 60 ml
EAN: 800897255077
Producentnummer: K5928600
Merken: NYX Professional Makeup

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor NYX Professional Makeup The Marshmellow Matte Setting Spray