Oral-B 3D White Luxe Charcoal Tandpasta, 75 ml

Effectieve verwijdering van verkleuringen en bescherming voor de tanden

Nieuw!

€ 4,99

(€ 66,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Whitening-tandpasta met actieve kool
  • Verwijdert oppervlakkige verkleuringen
  • Versterkt het tandglazuur met fluoride

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B 3D White Luxe Charcoal Tandpasta, 75 ml € 4,99 (€ 66,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

De 3D White Luxe Charcoal Tandpasta van Oral-B is een whitening-tandpasta met actieve kool voor een grondige tandverzorging. De tandpasta verwijdert actief oppervlakkige verkleuringen en beschermt je tanden effectief.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Formule met actieve kool: De whitening-tandpasta verwijdert tot 100% van de oppervlakkige verkleuringen.
  • Diepwerkend schuim: Reinigt ook moeilijk bereikbare plekken.
  • Bescherming van het tandglazuur: Het aanwezige fluoride versterkt de tanden.
  • Langdurige bescherming: Biedt bij tweemaal daags tandenpoetsen 24 uur bescherming tegen nieuwe verkleuringen.
  • Professioneel ontwikkeld: Ontwikkeld in samenwerking met tandartsen.

Art. nr.: MUE-30040877
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006530040877
Producentnummer: 30040877
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Aqua, Peg-6, Aroma, Trisodium Phosphate, Sodium Lauryl Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Charcoal Powder, Sodium Fluoride[1], Polyvinylpyrrolidon, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Chloride, Sucralose, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Menthol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene, Eucalyptus Globulus Oil, Anethole

  1. Bevat natriumfluoride (1450 ppm F.).
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B 3D White Luxe Charcoal Tandpasta