Oral-B iO Opzetborstel Ultieme Reiniging, Wit (4 stuks)

Grondige tandreiniging en effectieve verwijdering van tandplak voor elke dag

Nieuw!

€ 45,49

(€ 11,37 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Wit

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandverzorging
  • Geschikt voor Oral-B iO-tandenborstels
  • Zachte microtrillingen & ronde kop

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstel Ultieme Reiniging, Wit (4 stuks) € 45,49 (€ 11,37 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 50,98
Beschrijving

De iO Opzetborstel Ultieme Reiniging van Oral-B is ontwikkeld voor de dagelijkse tandverzorging en zorgt voor een grondige reiniging. Hij is speciaal geschikt voor elektrische tandenborstels uit de Oral-B iO-serie en verwijdert tandplak effectief.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve verwijdering van tandplak: De combinatie van een ronde borstelkop en zachte microtrillingen reinigt grondig tot aan de tandvleesrand.
  • Schuin geplaatste borstelharen: Borstelbundels die onder een hoek van 16 graden staan, omsluiten elke tand afzonderlijk en bereiken ook moeilijk toegankelijke plekken.
  • Complete verzorging: Reinigt tandoppervlakken en ruimtes tussen de tanden betrouwbaar.
  • Praktische vervangingsindicator: De borstelharen verkleuren van groen naar geel om het optimale moment voor vervanging aan te geven.
  • Perfecte compatibiliteit: Speciaal ontworpen voor elektrische Oral-B iO-tandenborstels.

Art. nr.: MUE-16195027
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8700216195027
Producentnummer: 16195027
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstel Ultieme Reiniging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder