Oral-B iO Opzetborstels Stralend Wit, 4 stuks

Grondige tandreiniging en verwijdering van verkleuringen

Nieuw!

€ 45,49

(€ 11,37 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandverzorging
  • Geschikt voor alle Oral-B iO-modellen
  • Met polijstlamellen & ronde kop

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstels Stralend Wit, 4 stuks € 45,49 (€ 11,37 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 50,98
Beschrijving

De iO Opzetborstels Stralend Wit van Oral-B zijn speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse tandverzorging met elektrische tandenborstels uit de Oral-B iO-serie. Ze ondersteunen een grondige reiniging en helpen oppervlakkige verkleuringen te verwijderen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Perfecte compatibiliteit: Speciaal ontworpen voor alle elektrische tandenborstels uit de Oral-B iO-serie.
  • Geïntegreerde polijstlamellen: Ondersteunen de gerichte verwijdering van oppervlakkige verkleuringen.
  • Ronde borstelkop: Omsluit elke tand afzonderlijk voor een grondige reiniging.
  • Precieze plaatsing van de borstelharen: Onder een speciale hoek geplaatst om ook de ruimtes tussen de tanden te bereiken.
  • Regelmatige vervanging: Vervanging om de drie maanden of bij zichtbare slijtage van de borstelharen wordt aanbevolen.

Art. nr.: MUE-16194594
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8700216194594
Producentnummer: 16194594
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstels Stralend Wit