Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Frisse Adem, 75 ml

Grondige reiniging en langdurig fris mondgevoel

Nieuw!

€ 4,39

(€ 58,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandverzorging
  • Met pepermunt & groene munt
  • Biedt 24 uur bescherming tegen tandplak

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Frisse Adem, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 6,38
Beschrijving

De PRO-EXPERT Tandpasta Frisse Adem van Oral-B is een tandpasta voor de dagelijkse tandverzorging die je tanden grondig reinigt en zorgt voor een schoon en verfrissend mondgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming tegen tandplak: Biedt bij tweemaal daags gebruik 24 uur bescherming tegen tandplak en vormt een beschermlaag om tandplak tussen de poetsbeurten te verminderen.
  • Tinfluoridecomplex: Bevat een speciaal tinfluoridecomplex voor de dagelijkse verzorgingsroutine.
  • Frisse smaak: Bevat een mix van pepermunt, groene munt en verkoelende menthol.

Art. nr.: MUE-16666329
Inhoud: 75 ml
EAN: 8700216666329
Producentnummer: 16666329
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Gluconate, Aroma, Carrageenan, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Stannous Fluoride, Sodium Hydroxyde, Stannous Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Glycerin, CI 74160, CI 42090, Pinene, Menthol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene, Carvone, Anethole

  1. Natriumfluoride 350 ppm F.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Frisse Adem