Oral-B Pro Sensitive Clean Opzetborstel, 6 stuks

Zachte tandreiniging en gerichte bescherming voor gevoelig tandvlees

Nieuw!

€ 27,49

(€ 4,58 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Extra zachte borstelharen voor het tandvlees
  • Zachte reiniging & verwijdering van tandplak
  • X-vormige borstelharen voor alle plekken

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Pro Sensitive Clean Opzetborstel, 6 stuks € 27,49 (€ 4,58 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 32,98
Beschrijving

De Pro Sensitive Clean Opzetborstel van Oral-B zorgt voor een grondige tandreiniging en is dankzij de extra zachte borstelharen bijzonder mild voor het tandvlees.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge dichtheid van borstelharen: Biedt een bijzonder zachte reiniging voor het tandvlees.
  • X-vormige borstelharen: Bereiken ook moeilijk toegankelijke plekken in de mond.
  • Effectieve verwijdering van tandplak: Verwijdert tandplak betrouwbaar van de tanden.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle oplaadbare elektrische tandenborstels van Oral-B behalve Pulsonic en iO.
  • Aanbevolen vervanging: Vervanging wordt om de 3 maanden aanbevolen.

Art. nr.: MUE-30015349
Inhoud: 6 stuks
EAN: 8006530015349
Producentnummer: 30015349
Merken: Oral-B
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Pro Sensitive Clean Opzetborstel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder