Oral-B Professional Sensitiv Pro Tandpasta, 75 ml

Bescherming en een fris mondgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 5,49

(€ 73,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige tanden
  • Met eucalyptus- & muntsmaak
  • Formule met tinfluoridecomplex

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B Professional Sensitiv Pro Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 7,48
Beschrijving

De Professional Sensitiv Pro Tandpasta van Oral-B is ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van gevoelige tanden en zorgt voor een schoon en fris mondgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gevoelige tanden: Bedoeld voor de dagelijkse verzorging van pijngevoelige tanden.
  • Tinfluoridecomplex: Vormt een beschermlaag op de tanden.
  • Verfrissende smaak: Met eucalyptus- en muntsmaak voor een verkoelend gevoel in de mond.

Art. nr.: MUE-16666671
Inhoud: 75 ml
EAN: 8700216666671
Producentnummer: 16666671
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Gluconate, Carrageenan, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Zinc Citrate, Stannous Fluoride, Sodium Hydroxyde, Stannous Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Chloride, Sodium Fluoride[1], Sucralose, Sodium Benzoate, Glycerin, CI 73360, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Menthol, Limonene, Anethole

  1. Natriumfluoride 350 ppm F.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Professional Sensitiv Pro Tandpasta