PANTENE PRO-V Anti-Roos Shampoo, 500 ml

Grondige reiniging en verzorging voor fris haar

Nieuw!

€ 5,59

(€ 11,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een hoofdhuid die gevoelig is voor roos
  • Met pirocton-olamine & panthenol
  • Voor een schoon & fris gevoel

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V Anti-Roos Shampoo, 500 ml € 5,59 (€ 11,18 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,68
Beschrijving

De Anti-Roos Shampoo van PANTENE PRO-V reinigt je haar en hoofdhuid van de wortels tot in de punten. Hij is speciaal afgestemd op de behoeften van een hoofdhuid die gevoelig is voor roos en zorgt voor een fris haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor een hoofdhuid die gevoelig is voor roos: Speciaal afgestemd op de behoeften van je hoofdhuid.
  • Complexe formule: Verrijkt met pirocton-olamine, histidine, panthenol en Pro-V-complex.
  • Grondige reiniging: Verwijdert onzuiverheden uit het haar voor een schoon en verzorgd gevoel.

Art. nr.: MUE-16558730
Inhoud: 500 ml
EAN: 8700216558730
Producentnummer: 16558730
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Anti-Roos Shampoo