PANTENE PRO-V Conditioner Glad & Zijdezacht, 200 ml

Soepel haargevoel en controle over pluis

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor weerbarstig & kroezend haar
  • Formule met arganolie & panthenol
  • Te gebruiken als conditioner of leave-in

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Conditioner Glad & Zijdezacht, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Conditioner Glad & Zijdezacht van PANTENE PRO-V is een conditioner voor weerbarstig en pluisgevoelig haar. Hij temt kroezend haar en zorgt voor een soepel en glad haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor weerbarstig haar: Speciaal ontwikkeld voor pluisgevoelig haar.
  • Verzorgende formule: Bevat Active Nutri-Plex, arganolie en panthenol.
  • Controle over pluis: Temt kroezend haar en zorgt voor een soepel, glad en zijdezacht haargevoel.
  • Verzorgde uitstraling: Geeft het haar een volledig verzorgde uitstraling.

Let op: Kan als klassieke uitspoelconditioner of als leave-inverzorging worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-16557689
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216557689
Producentnummer: 16557689
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimoniumchloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleic Acid, Isopropanol, Parfum, Benzyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Panthenol, Polysorbate-20, Hexamethylindanopyran, Citric Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Histidine, Hexyl Cinnamal

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Conditioner Glad & Zijdezacht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder