PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Shampoo, 290 ml

Zachte reiniging en verzorging voor sterker haar

Nieuw!

€ 9,09

(€ 31,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 290 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & zwak haar
  • Met provitamine & niacinamide
  • Versterkt de grip van de haarwortels

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Shampoo, 290 ml € 9,09 (€ 31,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 23,18
Beschrijving

De Grow Abundant Anti-Haaruitval Shampoo van PANTENE PRO-V is een vloeibare shampoo voor fijn, zwak en verzwakt haar. De formule reinigt zacht en versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor fijn, zwak en verzwakt haar.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met provitaminecomplex en niacinamiden.
  • Sterke grip: Versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid en vermindert haarbreuk.
  • Minder haaruitval: Vermindert haaruitval met tot wel 90%.
  • Meer weerstand: Verbetert de weerstand tegen invloeden van buitenaf en kan binnen 8 weken zorgen voor sterker, langer en dichter haar.

Art. nr.: MUE-30060042
Inhoud: 290 ml
EAN: 8006530060042
Producentnummer: 30060042
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Shampoo