PANTENE PRO-V Haarverzorgingsspray Hydration SOS Hair Shake, 150 ml

Eenvoudige verzorgingsboost voor soepel haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 33,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype & fijn haar
  • Met Pro-V-vitaminen & kokosnoot
  • Verzorgt zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Haarverzorgingsspray Hydration SOS Hair Shake, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Haarverzorgingsspray Hydration SOS Hair Shake van PANTENE PRO-V is een leave-inverzorgingsspray die het haar soepel laat aanvoelen en een verzorgde uitstraling geeft. Hij is geschikt voor elk haartype, ook voor fijn haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor elk haartype, ook voor fijn haar.
  • Pro-V-formule: Verrijkt met Pro-V-vitaminen en kokosnoot.
  • Lichte verzorging: Verzwaart het haar niet en droogt snel.
  • Zonder uitspoelen: Eenvoudig in gebruik.

Let op: Goed schudden voor gebruik en op droog haar sprayen.


Art. nr.: MUE-40497401
Inhoud: 150 ml
EAN: 8006540497401
Producentnummer: 40497401
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Haarverzorgingsspray Hydration SOS Hair Shake

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder