PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Conditioner, 160 ml

Soepel haargevoel en gemakkelijker doorkambaar

Nieuw!

€ 3,29

(€ 20,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 160 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat gevoelig is voor haarbreuk
  • Met biotine & bamboe-extract
  • Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Conditioner, 160 ml € 3,29 (€ 20,56 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De miracles Grow Strong Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor haar dat gevoelig is voor haarbreuk. Hij zorgt voor een soepel haargevoel en ondersteunt een verzorgde uitstraling van je haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal voor haar dat gevoelig is voor haarbreuk en geschikt voor elk haartype.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met biotine en bamboe-extract.
  • Gemakkelijker te hanteren: Maakt het haar na het wassen gemakkelijker doorkambaar.
  • Aangename textuur: De romige consistentie is gemakkelijk over nat haar te verdelen.

Art. nr.: MUE-16151344
Inhoud: 160 ml
EAN: 8700216151344
Producentnummer: 16151344
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Grow Strong Conditioner