PANTENE PRO-V miracles Intensief Haarmasker Molecular Hydration, 300 ml

Intensief verzorgingscomplex voor een verzorgde, soepele uitstraling

Nieuw!

€ 6,89

(€ 22,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met biotine & Nutri-parels
  • Soepel & zacht haargevoel

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Intensief Haarmasker Molecular Hydration, 300 ml € 6,89 (€ 22,97 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,48
Beschrijving

Het miracles Intensief Haarmasker Molecular Hydration van PANTENE PRO-V is een intensieve verzorging voor droog en beschadigd haar. Het ondersteunt een verzorgde uitstraling en verzorgt het haar van de haaraanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog en beschadigd haar.
  • Pro-V-formule: Verrijkt met biotine en meer dan 5.000 Pro-V Nutri-parels.
  • Soepel gevoel: Laat het haar merkbaar soepel en zacht aanvoelen.
  • Complete verzorging: Verzorgt het haar van de haaraanzet tot in de punten.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over nat haar te verdelen.

Let op: Verdeel licht over nat haar en spoel na een korte inwerktijd grondig uit.


Art. nr.: MUE-16173261
Inhoud: 300 ml
EAN: 8700216173261
Producentnummer: 16173261
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Intensief Haarmasker Molecular Hydration

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder