PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Intensief Haarmasker, 300 ml

Intensieve verzorging voor een verzorgde uitstraling en aangenaam haargevoel

Nieuw!

€ 6,89

(€ 22,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor belast haar dat extra verzorging nodig heeft
  • Met biotine & Pro-V Nutri-parels
  • Herstelt de zichtbare tekenen van beschadiging

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Intensief Haarmasker, 300 ml € 6,89 (€ 22,97 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,48
Beschrijving

Het miracles molecular Bond Repair Intensief Haarmasker van PANTENE PRO-V is een verzorging voor belast haar en elk haartype dat extra verzorging nodig heeft. Het helpt de zichtbare tekenen van oppervlakkige beschadiging te herstellen en geeft je haar een verzorgde uitstraling en een aangenaam gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Geschikt voor elk haartype dat extra verzorging nodig heeft.
  • Verzorgende formule: Bevat biotine en meer dan 5.000 Pro-V Nutri-parels.
  • Vrijgave van voedingsstoffen: De Pro-V Nutri-parels lossen op wanneer je ze tussen je handen wrijft en geven voedingsstoffen vrij.
  • Herstelde uitstraling: Helpt de zichtbare tekenen van oppervlakkige beschadiging te herstellen.

Let op: Breng aan op nat haar, laat drie minuten inwerken en spoel grondig uit.


Art. nr.: MUE-16173476
Inhoud: 300 ml
EAN: 8700216173476
Producentnummer: 16173476
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Intensief Haarmasker