PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner, 200 ml

Veelzijdige haarverzorging voor een verzorgde uitstraling

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het haar & de dagelijkse verzorging
  • Met provitamine B5, lipiden & antioxidanten
  • Te gebruiken als conditioner of leave-in

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Repair & Care Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor het haar die is ontwikkeld voor dagelijks gebruik en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Kan naar wens als uitspoelconditioner of als leave-inverzorging worden gebruikt.
  • Verzorgende formule: Bevat provitamine B5, lipiden en antioxidanten.
  • Gewichtloze textuur: De lichte textuur verzwaart het haar niet en laat geen vettig gevoel achter.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over de haarlengtes te verdelen.

Art. nr.: MUE-16422116
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216422116
Producentnummer: 16422116
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder