PANTENE PRO-V Shampoo Glad & Zijdezacht, 500 ml

Zachte haarreiniging en controle over pluis bij elke wasbeurt

Nieuw!

€ 5,59

(€ 11,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor weerbarstig & pluisgevoelig haar
  • Active Nutri-Plex-technologie
  • Soepel & glanzend haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V Shampoo Glad & Zijdezacht, 500 ml € 5,59 (€ 11,18 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,68
Beschrijving

De Shampoo Glad & Zijdezacht van PANTENE PRO-V is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor de verzorging van weerbarstig en pluisgevoelig haar. Hij reinigt het haar zacht en laat het na het uitspoelen schoon en fris aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Active Nutri-Plex-technologie: Bevat het Pro-V-voedingsstoffencomplex en voorziet het haar bij elke wasbeurt van voedingsstoffen.
  • Controle over pluis: Helpt pluis bij weerbarstig haar onder controle te houden en geeft het een soepele uitstraling.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder siliconen, minerale oliën en kleurstoffen.
  • Zijdezachte finish: Het haar voelt zijdezacht aan en krijgt een glanzende uitstraling.
  • Dagelijkse verzorging: Geschikt voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-16821216
Inhoud: 500 ml
EAN: 8700216821216
Producentnummer: 16821216
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Chloride, Stearyl Alcohol, Cocamide Mea, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Parfum, Glycerin, Citric Acid, Cetyl Alcohol, Sodium Salicylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trihydroxystearin, Sodium Hydroxyde, Panthenol, Polyquaternium-6, Hexamethylindanopyran, Tetrasodium Edta, Dimethyl Phenethyl Acetate, Histidine, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Shampoo Glad & Zijdezacht