PANTENE PRO-V Sunkiss Glow Leave-In Serum, 200 ml

Glanzende uitstraling en bescherming tegen zon, zout en chloor

Nieuw!

€ 10,89

(€ 54,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verzorgende leave-inspraykuur
  • Gemakkelijk te verdelen zonder te verzwaren
  • Met provitamine B5, vitamine E & UV-filter

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Sunkiss Glow Leave-In Serum, 200 ml € 10,89 (€ 54,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 15,48
Beschrijving

Het Sunkiss Glow Leave-In Serum van PANTENE PRO-V is een verzorgende spraykuur die je haar een glanzende uitstraling geeft zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Beschermingscomplex: Beschermt het haar tegen de invloed van zon, zout en chloor dankzij het geïntegreerde UV-filtercomplex.
  • Verzorgende formule: Bevat provitamine B5 en vitamine E in een lichte, niet-vette textuur die snel intrekt.
  • Flexibele verzorging: Kan op vochtig of droog haar worden gebruikt en hoeft niet te worden uitgespoeld.
  • Zomerse geur: Laat een langdurige, verfrissende geur achter in het haar.

Let op: Verdeel gelijkmatig over vochtig of droog haar en spoel niet uit.


Art. nr.: MUE-30063807
Inhoud: 200 ml
EAN: 8006530063807
Producentnummer: 30063807
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Amodimethicone, Quaternium-80, Panthenol, Benzyl Alcohol, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Parfum, Oleic Acid, Cetrimoniumchlorid, Tocopherylacetat, Behentrimoniumchloride, Isopropanol, Trideceth-12, Histidine, Glyceryl Oleate, Disodium Edta, Hexamethylindanopyran, Niacinamide, Citric Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Butylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Caffeine, Ricinus Communis Seed Oil, Vanillin, Hydroxy Citronellal, Limonene, Alcohol Denat, Rose Ketones, Biotin, Rosa Gallica (French Rose) Flower Extract, Silk Extract

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Sunkiss Glow Leave-In Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder