PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Multifunctionele Verzorgingsspray, 150 ml

Helpt de lengtes te beschermen tegen de hitte van föhn en stijltang

€ 8,99

(€ 59,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met kokosolie
  • Tien voordelen in één stap
  • Leave-in-behandeling

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Multifunctionele Verzorgingsspray, 150 ml € 8,99 (€ 59,93 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 16,77
Beschrijving

De Coconut - Multifunctionele Verzorgingsspray van PHYTORELAX LABORATORIES combineert tien voordelen in één leave-inproduct voor droog en beschadigd haar.

De formule met kokosolie helpt om:

  1. Het uiterlijk van droog en beschadigd haar te verbeteren en het haar te beschermen
  2. Glans te geven
  3. Te beschermen tegen de hitte van stijltang en föhn
  4. Zachtheid en een zijdezacht gevoel te geven
  5. De haarkleur te accentueren en te beschermen
  6. Stylen en steilen makkelijker te maken
  7. Het haar te ontwarren en makkelijker doorkambaar te maken
  8. Pluis te verminderen
  9. Gespleten haarpunten te helpen voorkomen
  10. Body en volume te geven

Een praktische verzorging die het haar zacht, glanzend en makkelijker te stylen maakt.

Art. nr.: HAR-6011955
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976011955
Producentnummer: 6011955
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Elk haartype, Pluizig haar, Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Amodimethicone, Lactic Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Multifunctionele Verzorgingsspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder