PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Diep Hydraterend Haarmasker, 250 ml

Romig masker dat het haar zacht en glanzend maakt

€ 9,09

(€ 36,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met hyaluronzuur
  • Hydrateert zonder het haar te verzwaren

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Diep Hydraterend Haarmasker, 250 ml € 9,09 (€ 36,36 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Het Hyaluronic Acid - Diep Hydraterende Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor droog en vochtarm haar. De romige formule met hyaluronzuur hydrateert zonder de lengtes te verzwaren. Na gebruik ziet het haar er zachter en glanzender uit en is het makkelijker doorkambaar.

Art. nr.: HAR-6030031
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976030031
Producentnummer: 6030031
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Droog haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Orbignya Oleifera Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Amodimethicone, Glycerin Soja Oil, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa Root Extract, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Citrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid - Diep Hydraterend Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder