PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - 5-in-1 Spraymasker, 150 ml

Spray voor gebruik met of zonder uitspoelen

€ 9,09

(€ 60,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & behandeld haar
  • Met gehydrolyseerde keratine & aminozuren
  • Helpt het haar tegen hitte te beschermen

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - 5-in-1 Spraymasker, 150 ml € 9,09 (€ 60,60 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Het Keratin Color - 5-in-1 Spraymasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor gekleurd en behandeld haar. De formule met gehydrolyseerde keratine en aminozuren omhult de lengtes, helpt ze tijdens het stylen tegen hitte te beschermen en de glans te behouden.

De spray vormt een beschermend laagje rond de lengtes en kan naar behoefte met of zonder uitspoelen worden gebruikt.

Toepassing

  • Met uitspoelen: verdeel de spray na het wassen over het vochtige haar, van de lengtes tot de punten. Masseer zachtjes in, laat 3-5 minuten inwerken en spoel grondig uit.
  • Zonder uitspoelen: breng een kleine hoeveelheid aan op vochtig of droog haar, masseer in en kam door. Niet uitspoelen.
Art. nr.: HAR-6025280
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976025280
Producentnummer: 6025280
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën, Synthetische Kleurstoffen
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - 5-in-1 Spraymasker