PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Kleurbeschermend Haarmasker, 250 ml

Maakt het haar zacht en gehydrateerd

€ 9,09

(€ 36,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & behandeld haar
  • Voedt & verzorgt
  • Accentueert de kleurnuances

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Kleurbeschermend Haarmasker, 250 ml € 9,09 (€ 36,36 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Het Keratin Color - Kleurbeschermend Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor gekleurd en behandeld haar. De formule met gehydrolyseerde keratine en aminozuren voedt en verzorgt de lengtes en helpt de kleur te beschermen.

Het haar voelt zacht en gehydrateerd aan, terwijl de kleurnuances worden geaccentueerd en de kleur er langer intens en glanzend uitziet.

Art. nr.: HAR-6025266
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976025266
Producentnummer: 6025266
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën, Synthetische Kleurstoffen
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Kleurbeschermend Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder