PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Leave-in Balsem voor Kleurbescherming, 250 ml

Lichte balsem om de lengtes in model te houden

€ 8,49

(€ 33,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & behandeld haar
  • Met gehydrolyseerde keratine & aminozuren
  • Leave-in-bescherming voor de haarkleur

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Leave-in Balsem voor Kleurbescherming, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 16,27
Beschrijving

De Keratin Color - Kleurbeschermende Leave-inconditioner van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor gekleurd en behandeld haar. De lichte textuur bevat gehydrolyseerde keratine en aminozuren en helpt de lengtes in model te brengen en de kleur te beschermen.

Kan zonder uitspoelen op vochtig of droog haar worden aangebracht en maakt het haar makkelijker doorkambaar en glanzend.

Art. nr.: HAR-6025259
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976025259
Producentnummer: 6025259
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën, Synthetische Kleurstoffen
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Orbignya Oleifera Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, Linalool, Ethylhexylglycerin, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Leave-in Balsem voor Kleurbescherming

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder