PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn met Kleurbescherming, 200 ml

Behoudt de glans van gekleurd haar tijdens het stylen

€ 8,19

(€ 40,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & behandeld haar
  • Met gehydrolyseerde keratine & aminozuren
  • Helpt het haar tegen hitte te beschermen

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn met Kleurbescherming, 200 ml € 8,19 (€ 40,95 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml € 7,78 (€ 77,80 / L)
Totaalprijs: € 15,97
Beschrijving

De Keratin Color - Hittebeschermende Spray voor Stijltang en Föhn met Kleurbescherming van PHYTORELAX LABORATORIES bevat aminozuren en gehydrolyseerde keratine. Vormt een laagje rond de lengtes dat helpt ze tijdens het stylen te beschermen tegen overmatige hitte van stijltang en föhn.

De spray is ontwikkeld voor gekleurd en behandeld haar en helpt het zacht en glanzend te houden en de kleurglans te behouden.

Art. nr.: HAR-6025273
Inhoud: 200 ml
EAN: 8030976025273
Producentnummer: 6025273
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën, Synthetische Kleurstoffen
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-5, Trideceth-9, Cetrimoniumchlorid, Polysorbate-20, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Parfum, Lactic Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color - Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn met Kleurbescherming