PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow - Anti-Geel Haarmasker, 250 ml

Verzorging met een inwerktijd van 1 tot 5 minuten, afhankelijk van het gewenste resultaat

€ 6,99

(€ 27,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor blond, grijs & gebleekt haar
  • Met paarse pigmenten
  • Vermindert gele tinten

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Curly - Anti-Frizz Shampoo voor Levendige Krullen, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow - Anti-Geel Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Curly - Anti-Frizz Shampoo voor Levendige Krullen, 250 ml € 8,19 (€ 32,76 / L)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

Het Keratin No-Yellow - Anti-Geel Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor blond, grijs en gebleekt haar. Het paarse pigment helpt ongewenste gele tinten te verminderen, terwijl de formule met gehydrolyseerde keratine de lengtes voedt en hun uiterlijk verbetert.

Toepassing

Verdeel het masker over vochtig haar, masseer in en kam door. Laat afhankelijk van het gewenste resultaat 1 tot 5 minuten inwerken en spoel vervolgens uit.

Art. nr.: HAR-6026881
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976026881
Producentnummer: 6026881
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Gekleurd haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Hydrolyzed Keratin, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Dimethicone, Acid Violet 43, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow - Anti-Geel Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder