PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Anti-Frizz Keratinebehandeling, 150 ml

Ontwikkeld voor styling met föhn of stijltang

€ 8,19

(€ 54,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor behandeld & pluizig haar
  • Met gehydrolyseerde keratine
  • Helpt het haar tegen vocht te beschermen

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Anti-Frizz Keratinebehandeling, 150 ml € 8,19 (€ 54,60 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 15,97
Beschrijving

De Keratin Repair - Antipluis Keratinebehandeling van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor behandeld, poreus of pluizig haar. De formule met gehydrolyseerde keratine helpt de lengtes te voeden en te versterken en hun uiterlijk tijdens het stylen met föhn of stijltang te verbeteren.
Brengt het haar in model, helpt pluis onder controle te houden en beschermt tegen vocht, waardoor de styling langer mooi blijft.

Toepassing
Verdeel het product over vochtig of droog haar en style vervolgens met een föhn of stijltang.

Art. nr.: HAR-6009044
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976009044
Producentnummer: 6009044
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Pluizig haar, Krullend haar, Beschadigd haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Ethanolamine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Ethylhexylglycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Anti-Frizz Keratinebehandeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder