PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Intensieve Herstellende Spray, 150 ml

Leave-in spray voor verzwakte haarpunten

€ 8,19

(€ 54,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor behandeld & beschadigd haar
  • Met keratine & sericine
  • Vormt een beschermend laagje

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Intensieve Herstellende Spray, 150 ml € 8,19 (€ 54,60 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 15,97
Beschrijving

De Keratin Repair - Intensieve Herstellende Spray van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor behandeld en beschadigd haar.
De formule met gehydrolyseerde keratine en sericine vormt een beschermend en hydraterend laagje rond verzwakte lengtes en punten. Helpt het uiterlijk van het haar te verbeteren en maakt het zacht en glanzend.

Toepassing
Spray gelijkmatig op vochtig of droog haar. Niet uitspoelen.

Art. nr.: HAR-6009051
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976009051
Producentnummer: 6009051
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Propylene, Vp/Va Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Parfum, Amodimethicone, Benzoic Acid, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Intensieve Herstellende Spray