PHYTORELAX LABORATOIRES Aftershavecrème voor de Hoofdhuid, 75 ml

Helpt droogheid en schilfering na het scheren te voorkomen

€ 10,53 € 11,09 -5%

(€ 140,40 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de hoofdhuid na het scheren
  • Trekt snel in
  • Hydrateert zonder vet aan te voelen

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Aftershavecrème voor de Hoofdhuid, 75 ml € 10,53 (€ 140,40 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 17,02
Beschrijving

De Aftershavecrème voor de Hoofdhuid van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld om de huid na het scheren een aangenaam gevoel te geven. Trekt snel in zonder vet aan te voelen of te glanzen. Hydrateert de hoofdhuid en helpt een droog gevoel en schilfering tegen te gaan, zodat de huid zacht en verzorgd aanvoelt.

Toepassing

  • Breng een kleine hoeveelheid product aan op de hoofdhuid en masseer in tot het volledig is ingetrokken.
  • Niet uitspoelen.
Art. nr.: HAR-6012631
Inhoud: 75 ml
EAN: 8030976012631
Producentnummer: 6012631
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Producteigenschappen: Vegan
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Allantoin, Glycerin, Glucose, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Sorbit, Sodium Glutamate, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Eugenol, Tocopherol (Vitamin E), Urea, Geraniol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Linalool, Cinnamal, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Glycine, Hydrolized Wheat Protein, Sodium Pca, Limonene, Citronellal, Cumarin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. uit biologische teelt
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Aftershavecrème voor de Hoofdhuid