PHYTORELAX LABORATOIRES Baardbalsem voor Voor & Na het Scheren, 75 ml

Transparante textuur voor het definiëren van bakkebaarden, snor en sik

€ 11,09

(€ 147,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor & na het scheren
  • Verzacht de baard
  • Geeft de huid een comfortabel gevoel

Vaak samen gekocht met Tabac Original Deo Natural Spray, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Baardbalsem voor Voor & Na het Scheren, 75 ml € 11,09 (€ 147,87 / L)
Tabac Original Deo Natural Spray, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
Totaalprijs: € 21,18
Beschrijving

De Baardbalsem voor en na het Scheren van PHYTORELAX LABORATORIES maakt de baard zachter en vergemakkelijkt het scheren, ook met een elektrisch scheerapparaat.

Na het scheren geeft de balsem de huid een aangenaam gevoel en maakt hij de baard zacht en verzorgd. Kan ook als balsem voor de dagelijkse baardverzorging worden gebruikt.

Toepassing

  • Breng voor en na het scheren een kleine hoeveelheid balsem aan op de huid van gezicht en hals en masseer in tot deze volledig is ingetrokken.
  • Niet afspoelen.
Art. nr.: HAR-6012624
Inhoud: 75 ml
EAN: 8030976012624
Producentnummer: 6012624
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Minerale Oliën, Parabenen, Siliconen, Synthetische Kleurstoffen , SLES
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Isoamyl Laurate, Myristyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Menthol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hordeum Vulgare Cera/Spent Grain Wax, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Eugenol, Tocopherol (Vitamin E), Geraniol, Citric Acid, Linalool, Sodium Benzoate, Cinnamal, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde, Limonene, Citronellal, Cumarin, Hexyl Cinnamal

  1. uit biologische teelt
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Baardbalsem voor Voor & Na het Scheren

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder