PRIMAVERA Boswandeling Douche Scrub, 200 ml

Verfijnt de huidtextuur

€ 15,09

(€ 75,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Zachte toepassing
  • Kruidig aroma

Vaak samen gekocht met PRIMAVERA Glücksgefühle Bodylotion, 200 ml

PRIMAVERA Boswandeling Douche Scrub, 200 ml € 15,09 (€ 75,45 / L)
PRIMAVERA Glücksgefühle Bodylotion, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 35,58
Beschrijving

De revitaliserende douchescrub verwijdert voorzichtig dode huidcellen en maakt gebruik van natuurlijke jojobawasparels, fijngemalen olijfsteenkorrels en delicate suikerkristallen. De heerlijk milde samenstelling met biologisch toverhazelaarwater en biologisch rozemarijnextract ondersteunt de revitalisering van de huid en beloont deze met een aangenaam glad gevoel. Een krachtige, heldere geur zorgt voor een begeleidende verkwikkende frisheid.

Toepassing: in de vochtige huid masseren en vervolgens goed afspoelen.

Art. nr.: XEC-PRIM-26960
Inhoud: 200 ml
EAN: 4086900269606
Producentnummer: 26960
Merken: PRIMAVERA
Huidtype: Elk huidtype
Geur: fris, houtachtig, naaldgeuren
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, Leaping Bunny
Toepassing: Masseer met cirkelvormige bewegingen in de vochtige huid. Besteed bijzondere aandacht aan zeer droge gebieden zoals ellebogen en hielen. Spoel daarna voorzichtig af. Gebruik maximaal 1-2 keer per week.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Hydrogenated Jojoba Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Prunus Armeiaca (Apricot) Seed Powder, Parfum[1], Alcohol[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Geraniol[2], CI 75810

  1. gecontroleerde biologische teelt
  2. natuurlijk bestanddeel van etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Duitsland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PRIMAVERA Boswandeling Douche Scrub

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder