Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream, 75 ml

Verzorgende crème voor handen en nagelriemen

Nieuw!

€ 3,09

(€ 41,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Snel absorberende textuur
  • Hydraterend
  • pH-neutraal & alcoholvrij

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,09 (€ 118,17 / L)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

De Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream biedt een snel intrekkende verzorging voor alle huidtypes. Dankzij de formule met glycerine, sheaboter en betaïne worden de handen en nagelriemen langdurig gehydrateerd en betrouwbaar beschermd tegen uitdroging. Voor merkbaar soepele en intensief verzorgde handen in een handomdraai.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • geschikt voor alle huidtypes
  • langdurig hydraterend en beschermend
  • verzorgt handen en nagelriemen – trekt snel in
  • pH-vriendelijk, vegan en zonder alcohol
  • met glycerine, betaïne en sheaboter
Art. nr.: XEC-LOGO-42373
Inhoud: 75 ml
EAN: 4025089010197
Producentnummer: 42373
Merken: Santé – naturally.
Huidtype: Elk huidtype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Alcohol, Ethylalcohol
Certificaten: NaTrue
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Glycerin Soja Oil[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Zea Mays Starch, Betaine, Xanthan Gum, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Citronellol[2], Citral[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Pinene[2]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, post@logocos.de, www.logocos.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder