Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 Ultra Licht Titaanblond, 182 ml

Intense kleur en bescherming tegen haarbeschadiging

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het haar
  • Kleur: Ultra Licht Titaanblond
  • Met 3x Bonding HaptIQ System

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 Ultra Licht Titaanblond, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Creme Supreme 11-11 Ultra Licht Titaanblond van Schwarzkopf is een permanente crèmekleuring voor het haar die zorgt voor intense kleurresultaten en 100% grijsdekking. De formule beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren tegen zichtbare haarbeschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Intense kleur: Zorgt voor gelijkmatige kleurresultaten in de kleur Ultra Licht Titaanblond en biedt 100% grijsdekking.
  • Uitgebreide bescherming: Beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren tegen zichtbare haarbeschadiging.
  • Bonding HaptIQ System: Combineert Pre-Serum, kleuring en haarmasker om nieuwe microverbindingen te creëren en het haar te beschermen.
  • Verzorgd haargevoel: Laat het haar versterkt, stralend en intensief verzorgd aanvoelen.

Art. nr.: MUE-CS111
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861365
Producentnummer: CS111
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ammonium Sulfate, Succinic Acid, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Coco Glucoside, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Arginin, Lysine Hci, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Sodium Sulfite, Parfum, Potassium Hydroxide, Ascorbic Acid, Sodium Silicate, Etidronic Acid, Sodium Chloride, Butyloctanol, Citric Acid, Polysorbate-20, Linalool, Phenoxyethanol, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Amyl Salicylate, Citronellol, Resorcinol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Sodium Benzoate, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Benzyl Alcohol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Dimethicone, Parfum, Sodium Benzoate, Isopropanol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Niacinamide, Cetrimoniumchlorid, Magnesium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Dipropylene Glycol, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Magnesium Citrate, Trideceth-5, Acid Violet 43, Glycerin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Hc Blue No. 12, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 Ultra Licht Titaanblond