Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 Cool Asblond, 182 ml

Intense kleur- en verzorgingsresultaten zonder zichtbare haarbeschadiging

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Met 3x Bonding HaptIQ System
  • 100% grijsdekking

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 Cool Asblond, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Creme Supreme 8-16 Koel Asblond van Schwarzkopf is een permanente crèmekleuring voor intense en gelijkmatige kleurresultaten. De kleuring beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren tegen zichtbare haarbeschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bonding HaptIQ System: Biedt drievoudige bescherming tegen zichtbare haarbeschadiging.
  • Gelijkmatig resultaat: Zorgt voor een intense kleur met 100% grijsdekking.
  • Bonding Pre-Serum: Maakt beschadigd haar glad en creëert nieuwe microverbindingen.
  • Extra verzorging: Het meegeleverde Bonding haarmasker vormt een beschermlaag.

Art. nr.: MUE-CS816
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861426
Producentnummer: CS816
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ammonium Sulfate, Succinic Acid, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Coco Glucoside, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Arginin, Lysine Hci, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Potassium Hydroxide, Sodium Sulfite, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Parfum, Silicia, Ascorbic Acid, Sodium Silicate, Resorcinol, Etidronic Acid, Sodium Chloride, Butyloctanol, Citric Acid, Polysorbate-20, Linalool, Phenoxyethanol, 2-Methylresorcinol, Benzyl Salicylate, M-Aminophenol, Lactic Acid, Amyl Salicylate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Citronellol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Dimethicone, Parfum, Sodium Benzoate, Isopropanol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Niacinamide, Cetrimoniumchlorid, Magnesium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Dipropylene Glycol, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Magnesium Citrate, Trideceth-5, Acid Violet 43, Glycerin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Hc Blue No. 12, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 Cool Asblond