Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Verzorgende Lightener, 182 ml

Intensief oplichten en bescherming tegen haarbeschadiging

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar met maximaal lichte vergrijzing
  • Met 3x Bonding HaptIQ System
  • Anti-geel effect & bescherming

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Verzorgende Lightener, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 17,58
Beschrijving

De Creme Supreme L1++ Extreme Oplichter Plus van Schwarzkopf is een oplichter die zorgt voor intense en gelijkmatige resultaten met een anti-geel effect. De formule beschermt je haar voor, tijdens en na het oplichten tegen zichtbare beschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bonding HaptIQ System: Beschermt het haar voor, tijdens en na het oplichten tegen zichtbare haarbeschadiging.
  • Anti-geel effect: Zorgt voor intense en gelijkmatige oplichtingsresultaten.
  • Bonding Pre-Serum: Bereidt beschadigd haar verzorgend en gladmakend voor op het gebruik.
  • Bonding haarmasker: Vormt een beschermlaag en laat het haar intensief verzorgd aanvoelen.
  • Geschikt voor: Niet geschikt voor haar dat meer dan licht vergrijsd is.

Art. nr.: MUE-CSL1P
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861648
Producentnummer: CSL1P
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Oplichtende crème

Aqua, Octyldodecanol, Ammonium Hydroxide, Ethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Gluceptate, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cellulose Gum, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Sulfate, Parfum, Dipropylene Glycol, Etidronic Acid, Linalool, Geraniol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Alcohol, CI 77007 (Ultramarines)

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Isopropyl Myristate, Cetearylalcohol, Peg-40 Castor Oil, Ceteareth-20, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Sodium Sulfate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Blond-Booster Ultra Plus

Potassium Persulfate, Sodium Silicate, Sodium Persulfate, Ammonium Persulfate, Aqua, Disodium Edta, Paraffinum Liquidum, Silicia, Potassium Sulfate, Ammonium Sulfate, Sodium Sulfate

Bonding Haarmasker met Blauwe Kleurpigmenten

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Dimethicone, Parfum, Sodium Benzoate, Isopropanol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Niacinamide, Cetrimoniumchlorid, Magnesium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Dipropylene Glycol, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Magnesium Citrate, Trideceth-5, Acid Violet 43, Glycerin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Hc Blue No. 12, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Verzorgende Lightener

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder