Schwarzkopf Glem Vital Anti-Roos Shampoo met Goudsbloemgeur, 350 ml

Betrouwbare anti-roosverzorging en een gekalmeerd gevoel van de hoofdhuid

Nieuw!

€ 4,29

(€ 12,26 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met goudsbloemgeur
  • Vegan formule & snelle werking

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Split Hair Miracle Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf Glem Vital Anti-Roos Shampoo met Goudsbloemgeur, 350 ml € 4,29 (€ 12,26 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Split Hair Miracle Conditioner, 200 ml € 3,41 (€ 17,05 / L)
Totaalprijs: € 7,70
Beschrijving

De Glem Vital Anti-Roos Shampoo met Goudsbloemgeur van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo voor elk haartype die haar en hoofdhuid grondig van roos ontdoet. De shampoo zorgt voor een gekalmeerd gevoel van de hoofdhuid en laat een aangename goudsbloemgeur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor de verzorging van alle haarstructuren.
  • Anti-rooseffect: Verwijdert roos grondig uit het haar en van de hoofdhuid.
  • Hoofdhuidverzorging: Kalmeert een jeukende en geïrriteerde hoofdhuid al vanaf het eerste gebruik.
  • Aangename geur: Laat een frisse goudsbloemgeur in het haar achter.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.

Art. nr.: MUE-3063001
Inhoud: 350 ml
EAN: 9000101770186
Producentnummer: 3063001
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Elk haartype, Schilferig haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Piroctone Olamine, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrogenated Castor Oil, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Propylene Glycol, Laureth-4, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Sodium Benzoate, CI 42053 (Green 3)

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Anti-Roos Shampoo met Goudsbloemgeur