Schwarzkopf Glem Vital Fresh it up! Shampoo, 350 ml

Milde reiniging en verzorging voor een fris haargevoel

Nieuw!

€ 4,29

(€ 12,26 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigde haarpunten
  • Met passievruchtextract & B5
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening hair conditioner with keratin, 200 ml

Schwarzkopf Glem Vital Fresh it up! Shampoo, 350 ml € 4,29 (€ 12,26 / L)
ziaja goat's milk strengthening hair conditioner with keratin, 200 ml € 2,69 (€ 13,45 / L)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

De Glem Vital Fresh it up! Shampoo van Schwarzkopf reinigt de haaraanzet mild en verzorgt beschadigde haarpunten. De formule zorgt tot 48 uur lang voor een verzorgd en fris haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging van de haaraanzet: Verwijdert vuil op milde wijze van de haaraanzet.
  • Verzorging voor de punten: Biedt beschadigde haarpunten gerichte verzorging.
  • Passievruchtextract en provitamine B5: Voedt het haar direct van binnenuit.
  • Langdurige frisheid: Geeft je tot 48 uur lang een verzorgd haargevoel.
  • Vegan formule: Volledig vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-3063053
Inhoud: 350 ml
EAN: 9000101770667
Producentnummer: 3063053
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Vettig haar, Droog haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Fresh it up! Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder