Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Haargroei-Activator, 100 ml

Gerichte hoofdhuidverzorging voor meer volume en dichtheid

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor futloos & breekbaar haar
  • Met cafeïne & peptiden
  • Siliconenvrij & vegan

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Haargroei-Activator, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De GLISS Full Hair Magic Haargroei-Activator van Schwarzkopf is een hoofdhuidserum voor futloos en breekbaar haar. De formule ondersteunt een versterkte uitstraling van het haar en geeft het meer volume.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Meer volume: Stimuleert de haarwortels en hoofdhuid met cafeïne en peptiden en zorgt bij regelmatig gebruik na zes weken voor een vollere uitstraling.
  • Aangenaam in gebruik: Laat een aangename geur achter zonder resten in het haar.
  • Siliconenvrij en vegan: De formule bevat geen siliconen.

Toepassing: Breng dagelijks 's ochtends en 's avonds scheiding voor scheiding aan op de droge of handdoekdroge hoofdhuid, masseer zachtjes in en spoel niet uit.


Art. nr.: MUE-GAFH0
Inhoud: 100 ml
EAN: 4015100861761
Producentnummer: GAFH0
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Broos haar
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Haargroei-Activator

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder