Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Volumeshampoo, 250 ml

Milde haarreiniging voor een verzorgde en vollere uitstraling

Nieuw!

€ 3,49

(€ 13,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor futloos & breekbaar haar
  • Met cafeïne & tarweproteïne
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml

Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Volumeshampoo, 250 ml € 3,49 (€ 13,96 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

De GLISS Full Hair Magic Volumeshampoo van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor futloos en breekbaar haar. De shampoo reinigt je haar mild van de haaraanzet tot in de punten en geeft het een verzorgde en vollere uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor futloos haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van futloos en breekbaar haar.
  • Verzorgende formule: Bevat cafeïne en gehydrolyseerd tarweproteïne en is vrij van siliconen.
  • Meer volume: Geeft het haar een voller gevoel.

Art. nr.: MUE-GSFH0
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100861723
Producentnummer: GSFH0
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Broos haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Volumeshampoo