Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Nutri Spray, 100 ml

Intensieve verzorgende spray voor beter doorkambaar haar in de ochtend

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor stug & fijn haar
  • Met HaptIQ System & arganolie
  • Werkt 's nachts zonder uitspoelen

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Nutri Spray, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De GLISS Leave-In Night Nutri Spray van Schwarzkopf is een leave-inverzorging voor stug, beschadigd en fijn haar die 's nachts inwerkt. De formule ondersteunt een verzorgde uitstraling en zorgt 's ochtends voor soepel aanvoelend haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorging gedurende de nacht: Werkt tijdens het slapen en hoeft niet te worden uitgespoeld.
  • Verzorgende formule: Bevat het HaptIQ System en arganolie voor je haar.
  • Beter doorkambaar: Maakt het haar 's ochtends gemakkelijker doorkambaar en te stylen.
  • Geschikt voor je kussen: De lichte textuur laat geen resten achter op het kussen.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.

Toepassing: Spray voor het slapengaan op droog of handdoekdroog haar en laat 's nachts inwerken.


Art. nr.: MUE-GNNM0
Inhoud: 100 ml
EAN: 4015100865677
Producentnummer: GNNM0
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Trisiloxane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Hydroxyoctanone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum, Dimethiconol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Polyquaternium-16, Cetrimoniumchlorid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Pogostemon Cablin Oil, Benzyl Alcohol, Limonene, Lavandula Oil/Extract

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Leave-In Night Nutri Spray