Schwarzkopf GLISS Total Repair Shampoo Mini, 400 ml

Milde reiniging voor soepel en glanzend haar

Nieuw!

€ 5,39

(€ 13,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & droog haar
  • Met keratine & bloemennectar
  • Voor soepelheid & glans

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf GLISS Total Repair Shampoo Mini, 400 ml € 5,39 (€ 13,48 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De GLISS Total Repair Shampoo Mini van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo die speciaal is afgestemd op de behoeften van beschadigd en droog haar. De shampoo reinigt mild en geeft je haar een soepel gevoel en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal ontwikkeld voor droog en beschadigd haar.
  • Verzorgende formule: Bevat gehydrolyseerde keratine en bloemennectar.
  • Soepel en glanzend: Geeft het haar een verzorgde uitstraling en glans.
  • Romige textuur: Gemakkelijk over vochtig haar te verdelen en mild op te schuimen.

Art. nr.: MUE-GSTR4
Inhoud: 400 ml
EAN: 4015100865790
Producentnummer: GSTR4
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Total Repair Shampoo Mini